KONST / Litografier / Färglitografi 17277132
nr 1727 7132
Färglitografi
3 st, Olle Thim. Signerade, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), färglitografi, yttermått inklusive ram: 73x53,68x75 & 64x79 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:02:06
150 kr